• img-0
  • img-1
  • img-2
  • img-3
  • img-4
  • img-5
  • img-6

prodej dvou RD na jednom pozemku

Pokud jste rodina nebo ji v dohledné době chystáte a máte rádi zeleň, rybníky a klid, ale přesto potřebujete mít Prahu na dosah, mám pro Vás nový domov. Nabízíme k prodeji čerstvě zkolaudovaný bungalov s výhodou druhého domu pro návštěvy. V jedné z rozvíjejících se lokalit Nová Ves II u Roztoklat. Na pozemku o výměře 1050m2 první dům je dispozičně rozdělen na 4KK o podlahové ploše 140m2 s již zastřešenou venkovní terasou. Neopomenulo se ani na úložné prostory v domě jako je sklad na potraviny, šatna a technická místnost.

Druhý dům má dispozici 1KK o výměře 45 m2, který je vhodný pro návštěvy, nebo rodinu. Velkou výhodou obou domů je energetická soběstačnost celkem 95%, fotovoltajické panely s baterkami jako zdroj elektrické energie. Oba domy mají podlahové vytápění s termostatem, předpokládané náklady domu jsou 500,-Kč/měsíčně. V domech jsou plně vybavené kuchyňské linky se spotřebiči, koupelna s moderním sprchovým koutem v každém domě je italská mramorová dlažba a obklady, skleněné dveře, plastová trojskla HS Portal, klimatizace vše v nadstandardní výbavě. Dům je zhotovený z ytongu 45 cm + 10 cm zateplení, pod střechou je umístěn 60 vata, dům má velmi dobrou energetickou náročnost.

Zahrada nabízí velké soukromí, díky vysokému betonovému plotu, zahrada je dostatečně prostorná s již zbudovaným bazénem o rozměrech 5,5m na 3m. Vhodná popř. pro pěstování ovoce, zeleniny nebo bylinek! Vody je dost, zabezpečuje ji vlastní vrtaná studna o hloubce 25m.

Pokud máte více aut nevadí, na pozemku je připraveno hned několik parkovacích stání. Dům je opravdu dobře promyšlen, budete řešit pouze detaily dle individuálních potřeb. K domu je vlastní příjezdová cesta s automatickou bránou. Nemovitost je vhodná ihned k nastěhování, doporučujeme Vám prohlídku.

Tento web používá cookie pro zajištění maximálního uživatelského komfortu.